KONST / Litografier / Färglitografi 11031305
nr 1103 1305
Färglitografi
signerad, 111/195, motivet: 44x61
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 24 april 2017
kl 18:13:31
250 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
250 kr (Budbetjänt)